در صورت نیاز به مشاوره تماس بگیرید 09129557140

بسته به ضخامت محصول و تعدادی از عوامل بیولوژیکی هر بیمار، نتایج یک درمان را می‌توان فورا مشاهده کرد، به همین ترتیب نتایج می‌تواند تا ۶ ماه دوام داشته باشد.
میکرونیدلینگ همانطور که از نامش مشخص است، روشی درمانی است که با دستگاهی با همین نام انجام می‌شود. دستگاه میکرونیدلینگ دارای سوزن‌های بسیار ریز و ظریفی بوده که بعد از قرار گرفتن روی پوست در آن سوراخ‌هایی ایجاد می‌کنند.
با توجه به مزیت‌هایی که ماساژ صورت به همراه دارد، توصیه می‌شود هر روز صورت خود را یا در صبح یا قبل از خواب ماساژ دهید.
به استفاده از انواع اسیدها روی پوست به منظور رفع مشکلات پوستی، اسید تراپی گفته می‌شود. این روش درمانی معمولا برای پوست صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
لایه برداری پوست از جمله روش‌های درمانی است که به منظور داشتن پوستی زیبا انجام می‌شود که در این مقاله آن را به صورت کامل بررسی کرده‌ایم.
میکرودرم ابریژن فرایندی است که در آن متخصص کریستال‌هایی را به صورت مالیده یا اسپری می‌کند و با استفاده از ابزاری مخصوص لایه فوقانی پوست را به آرامی بر می‌دارد.
در این مقاله علل و نحوه درمان چین و چروک دور لب و دهان را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده‌ایم تا هر فرد با توجه به شرایط خود بتواند بهترین روش را انتخاب کند.
فیلرها از جمله موادی هستند که به منظور جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای دو نوع طبیعی و مصنوعی هستند.
تفاوت هایفوتراپی و بوتاکس در چیست؟ هر کدام چه مزایایی برای پوست دارند؟ کدام یک بر روی پوست بهتر عمل می کند؟ و سوالاتی از این دست که بسیار میان مردم باب شده است.
در این مقاله ۱۰ ماسک خانگی برای زیبایی و سلامت موهای سر را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا بتوانید به موهای زیبایی دست یابید.
آشنایی با روش‌های درمان خانگی سیاهی دور چشم به شما کمک می‌کند تا بتوانید با صرف هزینه پایین و در خانه این مشکل پوستی را درمان کنید.
پاکسازی صورت با میکرودرم ابریژن از جمله اقداماتی است که این روزها توسط بسیاری از مراکز تخصصی پوست و مو از جمله شانار اسکین انجام می‌شود.
لایه برداری پوست از جمله اقداماتی است که برای زیبایی و شفاف سازی پوست استفاده می‌شود که در مقاله تمامی مراحل آن را بررسی کرده‌ایم.
در این مقاله از روش‌های جلوگیری از افتادگی پوست در میانسالی جلوگیری آشنا خواهید شد تا بتوانید پوستی زیبا و جوان داشته باشید.
در این مقاله با 5 راه ساده برای آبرسانی پوست در منزل آشنا خواهید شد تا بتوانید در منزل به آسانی از پوست خود محافظت کنید.
با اطلاع از بهترین روش های از بین بردن جوش های صورت می‌توانید پوستی صاف و شفاف را به خود هدیه دهید.
در این مقاله تمامی موضوعات مربوط به عوارض، هزینه و همچنین مزیت‌های تزریق ژل به شقیقه را بررسی می‌کنیم تا برای انجام آن بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.
نحوه انجام روتین پوستی در میانسالی باید مطابق با اصولی انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود و از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری شود.