فواید نوشیدنی نکتار آلوبری Aloe Berry Nectar

نوشیدنی نکتار آلوبری Aloe Berry Nectar

نکتار آلوبری حاوی تمام ترکیبات مفید ژل آلوئه وراست، با این تفاوت که خواص سیب و کرنبری (زغال اخته) نیز به آن افزوده شده است.
ژل 100 % خالص آلوئه ورا
آب میوه کرن بری cranberry منبع طبيعی و عالی آنتی اکسيدان های Oligomeric Proanthocyanidins ) OPC’s)
آب سیب

کرنبری جدای از شهرتی که بواسطه پاکسازی مجاری ادرار دارد، سرشار از ویتامین ث نیز هست. کرنبری ها منبعی طبیعی از پرانتوسیانیدینس سالم هستند. از طرف دیگر، آب سیب سرشار از پکتین و فلاونوئید است.
نکتار آلوبری فوراوِر را می توانید به تنهایی یا به همراه غذا میل کنید. طعم خوشمزه این نوشیدنی، کاملا طبیعی بوده و از ترکیب کرنبری های تازه و شیرین و سیب های رسیده و تازه به دست آمده است. افزودن شهد میوه (که قند طبیعی میوه هاست) نیز سبب شده تا این نوشیندی طعمی شیرین به خود بگیرد و هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان، دلپذیر باشد.

موارد مصرف:
سیروز کبدی ناشی از مصرف الکل، یبوست، التهاب مثانه، صرع، سنگ صفرا، سردرد و میگرن، کاهش قند خون (هیپو گلیسمی)، فشار خون خیلی پایین، کم کاری تیروئید، ضعف جنسی مردان، سنگ کلیه، لوپو ساریتماتوی (بیماری خود ایمنی با درگیری پوست و سایر ارگان های بدن)، نفریت عفونت کلیه، بارداری، پروستات، سل، عفونت مهبل
طعم داده شده با فراکتوز (قند طبیعی میوه)
.الو بري نكتار به دلیل دارا بودن كرنبري خاصیت جلوگیری از بروز سنگ کلیه و همچنین بهبود عفونتهای کلیه را دارد . روزانه مصرف ١٢٠ ميلي ليتر الوبري نكتار بیماریهایی نظیر عفونتهای مجاری ادرار را بهبود می بخشد.

٢.کرنبری باعث بهبود سیستم گردش خون در بدن می شود.

٣.تاننهای فشرده موجود در کرن بری از اکسیداسیون کلسترول بد جلوگیری می نماید و در نتیجه بدن را در مقابل تصلب شرایین محافظت می نماید. همچنین تاننها به عنوان یک پشتیبان و حامی برای قلب سالم محسوب می شوند.

٤. کرنبری به عنوان یک ضد باکتری عمل نموده و بر روی PH ادرار تاثیر می گذارد و از ایجاد سنگ کلیه جلوگیری به عمل می آورد.

٥. الوبري نكتار به دليل داشتن كرنبري به بیمارانی که از آسم رنج می برند نیز توصیه می گردد.

٦. الوئه بري نكتار به دليل داشتن کرن بری قادر است عفونت مخصوص معده را به نام Helicobacter Pylori (HBP) که چند سالی است دانشمندان به وجود و عوارض آن در معده پی برده اند بهبود بخشد. عفونت HBP اگر درمان نشود در نهایت باعث بروز سرطان معده می گردد و درمان آن هم تقریبا پیچیده است زیرا مریض باید از ترکیب چند نوع آنتی بیوتیک قوی و به مدت حدود یک ماه استفاده نماید تا بتواند این عامل عفونت و باکتری مزاحم را از بین ببرد. گاهی این عفونت هر چند سالی یک بار شخص معالجه شده را دوباره بیمار میکند چون میتواند به آسانی انتقال یابد و رشد کند. علائم آلوده بودن به HBP هم دردهای مزاحم معده است که شباهت مخصوصی با زخم معده دارد و سوزش معده و ترش کردن و غیره را به همراه دارد که با آزمایش خون تشخیص داده میشود.

٧. به دليل داشتن  انتي اكسيدان هاي بالا ( اب سيب و كرنبري )

Oligomeric Proanthocyanidins (OPC’s) ،
براي پوست و بهبود بيماري هاي پوستي و عفوني و مقابله با راديكال هاي ازاد توصيه مي شود.

٨.حاوي آب سیب ( پتاسیم ) و طعم داده شده با فراکتوز (قند طبيعی ميوه ) قابل استفاده برای کودکان و بزرگسالان

 

گردآورنده: مهتا طحاف پور

کارشناس و مشاوره سلامتی و زیبایی