بهترین خمیر دندان دنیا کاملا طبیعی و بدون فلوراید

خمیردندان آلوئه‎ورا (فوراور برایت)

کافیست به هر زبانی در گوگل سرچ کنید «بهترین خمیردندان دنیا»، اما چرا خمیردندان فوراور بهترین در دنیاست؟ از چه محتویاتی ساخته شده است که به عنوان بهترین خمیر دندان معرفی می شود و خمیر دندان فور اور چه فوایدی نسبت به دیگر خمیر دندان ها دارد؟


خمیردندانبراقکننده_دندان  اگر دچار درد دندان ازسردی یا گرمی غذا میشوید بهتون پیشنهاد میکنیم از این خمیردندان استفاده کنید.
مناسب برای کودکان
خمیردندان براق کننده دندان  ، بدون فلوراید ، خواص این ژل دندان:
این خمیر دندان می تواند برای کسانی که مشکلات حساسیت و درد های دندانی دارند(سرما و گرما) و با مصرف خمیر دندان ضد حساسیت به نتیجه نرسیدند، با استفاده از این خمیردندان مشکل خود را برطرف کنند. موم زنبور یا بی پروپولیس بکار رفته در آن خاصیت ضد باکتریایی دارد، بوی بد دهان را کاهش می دهد و مانع از پوسیده شدن دندان می شود. این خمیردندان می تواند برای از بین بردن آفت و زخمهای دهانی به خوبی موثر و کاربری باشد. خمیردندان فوراور مناسب برای تمام اعضای خانوادست همچنین این محصول برای گیاهخواران نیز عالی است زیرا هیچ فرآورده حیوانی در آن به کار نرفته است. فاقد فلوراید است و برای دهان و بدن مفید است. استفاده مرتب از فلوراید در واقع برای دندان ضرر دارد و می تواند موجب بروز مشکلات جدی در مغز، دستگاه گوارش، کلیه، استخوانها و دیگر اندام ها شود. خاصیت غیر سوزندگی بافت و ترکیبات Forever Bright Aloe Toothgel برای دندان و لثه مفید است. جوش شیرین یا پر اکسیدی که در دیگر محصولات وجود دارد، مینای دندان را از بین می برد و موجب تحلیل لثه، زردی دندان و حساس شدن آنها می شود. طعم دهنده های طبیعی نعنا در این محصول، احساس تازگی و پاکیزگی به دهان تان خواهد بخشید.
این خمیر دندان ژله ای بدون هیچ ماده ساینده و سفید کننده می تواند دندانهای شما را به مرور و سریعتر از سایر خمیر دندان ها سفید کند و آسیبی به مینای دندان وارد نمی کند. 💠روش استفاده: براي داشتن دندانهايي سالم، تميزو براق، بعد از صرف هروعده غذايي، دندانهايتان رابا ژل آلوئه ورا فوراِور برايت مسواك بزنيد. همچنین برای دردهای دندانی مقداری از این ژل را روی لثه خود در شب قرار دهید اگر خورده شود اشکالی ایجاد نمی کند. فقط کافیست the best toothgel in the world را درگوگل سرچ کنید و نتیجه را مشاهده نمایید.

برترين خمير دندان دنيا

سفيد كننده
جرم گير
فاقد فلورايد
حاوي پروپليس زنبور عسل
مناسب براي تمام اعضاي خانواده


محتویات این محصول:

ژل پایدار آلوئه ورا، سوربیتول، سیلیکاهیدراته، گلیسیرین، سدیم لوریل سولفات، طعم، Bee propolis، سدیم ساخارین، سدیم بنزوات، کمپلکس کلروفیل- مس

 

گردآورنده مهتا طحاف پور

کارشناس سلامتی و زیبایی