آموزش نخ های لیفت

در صورت نیاز به مشاوره تماس بگیرید 09129557140

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با استفاده از نخ روشی  بسیار کم تهاجم به پزشک شما اجازه می دهد با هنری ویژه پوستتان را فقط در ۲۰ دقیقه بالا بکشد. این تکنولوژیِ خارق العاده، اما واقعی بوده و پنجره ای تازه را در علم زیبایی رو به شما باز نموده است. این تکنیک لیفتینگ با نخ هیچ گونه اسکاری بر جای نگذاشته و به شکلی موفقیت آمیز در تمام نواحی صورت و گردن قابل استفاده بوده و ظاهری جوانتر به فرد می دهد.

لیفت صورت با نخ سیلوئت، که بهترین نوع نخ لیفت صورت است ،نوعی درمان ضدپیری است که تلفیقی از لیفت صورت و بازسازی تدریجی کلاژن را ارائه می‌دهد و در روند تاثیر بالارفتن سن روی صورت تغییر ایجاد می‌کند. این شیوه‌ی درمانی که به «لیفت تک بخیه» و «لیفت وقت ناهار» هم معروف است، از نخ‌های بخیه‌ی جذبی ساخته شده از پلی لاکتیک اسید PLLA تشکیل شده است. PLLA سال‌های سال در ابزارهای بیومدیکال و دارویی استفاده شده است و ماده‌ای مهم در بخیه‌ی جراحی و ابزارهای ارتودنسی است.

 

تکنیک لیفت صورت با نخ

وقتی که ما پیر می‌شویم، کلاژن و الاستین که پروتئین‌های موجود در پوست ما هستند شروع به تحلیل رفتن و تجزیه شدن می‌کنند. از دست رفتن کلاژن و الاستین پوست منجر به شل و پژمرده شدن پوست و ایجاد خطوط و چروک‌هایی در ساختار آن می شود. عمل لیفت صورت با نخ با استفاده از نخ‌ لیفت تجزیه‌پذیر از نظر زیستی، حمایت بیشتری را از پوست به عمل می‌آورد و کشیدگی و استحکام بیشتر آن کمک می‌کند. در نتیجه، پوست شما جوان‌تر و لطیف‌تر خواهد شد.نواحی خاصی در صورت که احتیاج به لیفتینگ دارند مشخص میشوند و سوراخ های بسیار کوچکی روی پوست ایجاد میشود و سوزن و نخ مخصوص لیفتینگ را وارد بافت زیرین پوست میکند. نخ مثل قلاب به بافت پوست گیر میکند و آن را بالا میکشد.

پزشک شما ابتدا یک بی‌حسی موضعی خفیف در محل عمل اعمال می‌کند و سپس نخ‌ لیفت را به وسیله یک سوزن خیلی ریز در زیر پوست جایگذاری می‌کند. وقتی که نخ لیفت در جای خود قرار داده شد، پزشک به آرامی بافت پوست را با دست فشار می‌دهد تا شکل مورد نظر در آن ایجاد شود و نتیجه مطلوب از عمل لیفت صورت به دست آید. نتیجه این عمل، پوستی محکم و جوان است که بدون نیاز به بریدگی و بخیه در پوست حاصل شده است و نیازی هم به استراحت بعد از عمل ندارد.

عناوین کلاس آموزش نخ لیفت در مرکز پوست و زیبایی مروارید:

  • آشنایی با انواع نخ های موجود در بازار ایران
  • آموزش تکنیک های کارگذاری نخ در پوست
  • مزایا و معایب استفاده از نخ های لیفتینگ
  • مراقبت های قبل و بعد از کارگذاری نخ لیفت
  • موارد منع استفاده از نخ
  • انجام عملی لیفت صورت با استفاده از نخ با استفاده از مدل حقیقی توسط پزشک پوست
  • انجام عملی کارگذاری نخ توسط کارآموز روی مدل حقیقی
  • امکان رفع اشکال و انجام تمرین در حضور پزشک

لازم به ذکر است که تمام کلا س های آموزش نخ لیفتینگ به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.

" این دوره های آموزشی ویژه پزشکان, پیراپزشکان و پرستاران واجد شرایط می باشد"

جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و مشاوره کلاس ها مرکز پوست و زیبایی مروارید با ما در تماس باشید:

۰۹۱۲۹۵۵۷۱۴۰ مهندس دنیاداری