آموزش مراقبت از پوست در خانه

در صورت نیاز به مشاوره تماس بگیرید 09129557140

بهترین روش مراقبت از پوست، انجام فیشیال و پاکسازی حرفه‌ای صورت است. روش هایی که باید جزئی از برنامه مراقبت از پوستتان باشد. در واقع شما با استفاده از یک روش درمانی و فیشیال صورت خوب و مناسب، باعث پاکسازی عمیق پوست، کاهش اندازه منافذ آن، جلوگیری از جوش‌های صورت، ریلکس شدن پوست و همچنین مانع پیری زودرس (با افزایش جریان خون در صورت) و درخشش پوستتان خواهید شد.

اگر پوست چربی دارید، برای حفظ کیفیت آن باید از روش‌های خانگی پاکسازی صورت و همچنین فیشیال خانگی استفاده کنید. روش‌های خانگی برای انجام فیشیال و پاکسازی صورت، برای همه قابل‌دسترس است و فواید زیادی هم برای سلامت پوست دارد. باتوجه به هزینه‌های بالای پاکسازی صورت و فیشیال در سالن‌های زیبایی، انجام این روش ها در خانه و با مواد طبیعی، به حفظ و تقویت بافت پوست‌تان کمک زیادی خواهد کرد.

آموزش مراقبت از پوست در خانه (Homecare)

مراقبت از پوست را باید بدانید و فرقی ندارد که چه نوع پوستی دارید، مراقبت از پوست یکی از نیازهای واجب هر فرد به جهت حفظ زیبایی به شمار می آید. زیبایی پوست روی ظاهر خیلی تاثیر داره و بین خانم ها و آقایان هم فرقی نداره. اگر تا به امروز برای خود مراقبت از پوست ویژه ای را ترتیب ندیده اید یا نمی دانید دقیقا ترتیب آن به چه شکلی است این مطلب می تواند شما را به بهترین شکل راهنمایی کند. قبل از هر چیز بهتر است عادت های بد پوستی که به عنوان عادت های مضر پوست شناخته می شوند را کنار بگذارید.

عادت های بد پوستی همانطور که از اسمش مشخص است فقط و فقط به پوست آسیب میزند و شما با انتخاب بهترین روال مراقبت از پوست به هیچ نتیجه ای نمی رسید پس بهتر عادت های بد پوستی رو برای همیشه کنار بزاری و یکی از روال مراقبت از پوست را انتخاب و آن را هر روز تکرار کنید تا به یک نتیجه مطلوب برسید. همه ما طالب یک پوست بی عیب و نقص هستیم و برخی حاضریم به خاطر آن دست به هزینه های زیادی بزنیم. البته این نمی تواند تضمین کننده سلامت و زیبایی همیشگی پوست ما باشد در این دوره آموزشی از صفر تا صد روال های مراقبتی پوست را به شما خواهیم گفت.

سرفصل های دوره آموزش مراقبت از پوست در خانه

•    مراقبت از پوست با جلوگیری از کم آبی

•    مراقبت  از پوست در برابر آفتاب

•    شست و شوی صحیح پوست

•    عملکرد مرطوب کننده ها در مراقبت از پوست

•    تفاوت کرم ها و تاثیر آنها