آموزش ماساژ صورت

در صورت نیاز به مشاوره تماس بگیرید 09129557140

ماساژ صورت را جزو برنامه های زیبایی و جوانسازی پوست خود قرار دهید. البته خواص و فواید بیشماری برای ماساژ صورت و بدن ثابت شده است که با انجام صحیح ماساژ حاصل می شود.

فواید ماساژ صورت

به طور خلاصه خواص و فواید ماساژ صورت شامل:

•    کاهش چین وچروک ریز و کم عمق پوست صورت

•    تحریک جریان خون

•    کاهش استرس و تنش

•    بهبود حالت عضلات و پوست صورت. پوست نرم تر و با قوام تر می شود

•    ریلکس شدن عضلات صورت و چشمها

•    تسکین سر دردها و دردهای ناحیه صورت

دقت داشته باشید که پیش از اقدام به ماساژ آرایش صورت خود را کاملاً پاک کنید و چنانچه پوست صورت شما دچار آکنه و یا زخم است از ماساژ دادن صورت خودداری کنید.

آموزش ماساژ صورت برای پاکسازی

در دوره آموزش ماساژ صورت برای پاکسازی، نحوه پاکسازی صورت، تجزیه و تحلیل انواع پوست، رنگ، لایه برداری، بخار ، ماساژ صورت و کاربرد ماسک را فرا خواهید گرفت، این دوره صورت زیبایی بر روی صورت های انجام شده در سالن ها را پوشش می دهد.

دوره آموزش ماساژ صورت برای پاکسازی شامل تجزیه و تحلیل پوست و نحوه انتخاب ماسک مناسب صورت با توجه به تشخیص پوست و نحوه تشخیص و درمان انواع و شرایط مختلف پوست خواهد بود. دوره آموزش ماساژ صورت برای پاکسازی به شما امکان می دهد از این روش درمانی برای عموم استفاده کرده و کسب درآمد کنید. اگر به دنبال تخصص در زمینه پوست هستید، دوره آموزش ماساژ صورت برای پاکسازی ما شما را تبدیل به یک متخصص پوست خواهد کرد.

دوره ماساژ و مراقبت از پوست برای پاکسازی ما مهارت های لازم برای پیشرفت در دوره های پیشرفته زیبایی صورت را در اختیار شما قرار می دهد. در این دوره ماساژ صورت برای پاکسازی همه چیز را از مشاوره با مشتری، تجزیه و تحلیل پوست، تمیز کردن، تقویت کننده، استفاده از ماسک، استخراج و مرطوب کردن خواهید آموخت.