محصولات ارگانیک پوست و مو

در صورت نیاز به مشاوره تماس بگیرید 09129557140

بر هیچکس پوشیده نیست که برای مراقبت‌های پوستی، بهداشتی و… که یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای سلامت، شادابی و جوانی طولانی‌مدت است، محصولات طبیعی این وظیفه را بهتر انجام می‌دهند. محصولات ارگانیک عوارض کمتری دارند، به خفظ محیط زیست کمک می‌کنند و در طولانی مدت تفاوت قابل توجهشان با محصولات حاوی مواد شیمیایی، به شما ثابت خواهد کرد که هزینه‌ی خود را در راه مطمئنی داده‌اید. علاوه بر این، وقتی محصولات طبیعی و ارگانیک باشند رایحه‌ی همه‌چیز طبیعی‌تر و بهتر است. عطر گل رز، نارگیل، اسطخودوس و سایر فراورده‌های طبیعی، به شما احساس سبکی و نشاط خواهند داد.
اما با همه‌ی اینها، هر محصول ارگانیکی ممکن است ایجاد حساسیت کند، چرا که به طور طبیعی همه‌ی روغن‌ها و گیاهان بی‌خطر نیستند و با توجه به انواع مختلف پوست انسان، احتمال وجود واکنش‌های آلرژیک و نبود تأثیرگذاری لازم را دارا هستند. به همین دلیل، تشخیص اینکه چه ماده‌ای برای پوست شما خوب است، بسیار مهم و قابل توجه است. یکی دیگر از نکاتی که باید هنگام استفاده از محصولات طبیعی درنظر داشته باشید، این است که به دلیل استفاده نکردن از نگهدارنده‌های مصنوعی، این محصولات طول عمر کمتری دارند و پایدار نیستند پس باید به دور از آفتاب و رطوبت نگهداری شوند.
اسرار محصولات ارگانیک
محصولات طبیعی و ارگانیک تنها از بهترین موادی که در طبیعت یافت می‌شوند ساخته شده‌اند، که تا حد زیادی می‌تواند ظاهر پوست را هنگامی که در طول زمان مورد استفاده قرار می‌گیرند، بهبود بخشند.
هنگامی‌که در حال انتخاب محصولات مراقبت از پوست و زیبایی هستید، هیچ‌چیز نمی‌تواند مزایای طولانی‌مدت استفاده از محصولات ارگانیک به طور منظم را ارائه دهد. در حالیکه بسیاری از محصولات مراقبت از پوست توسط سازمان غذا و دارو تنظیم شده‌اند، شامل مواد شیمایی مضر مانند نگهدارنده مصنوعی، رنگ و عطرهایی که می‌توانند باعث خشک‌شدن پوست شوند و غیره می‌باشند. محصولات پوست ارگانیک یک جایگزین مطمئن است که می‌تواند پوست را سالم‌تر، هیدراته و کمتر در معرض اثرات پیری قرار دهد.
کارشناس و شیمی دان متخصص مواد آرایشی حقایق و اسرار جالبی درباره محصولات آرایشی و پوست ارگانیک به ما می گوید خرید محصولات آرایشی باید از مراکز مجاز و داروخانه ها صورت بگیرد و از مشاوره های کارشناس آن بهره بگیریم این در حالی است که با تمام این مشورت ها باز هم نمی دانیم درون بسته مواد آرایشی چیست و فقط از روی نوشته های آن می توان فهمید چه محصولی تهیه می کنیم.
•    کشت تمامی مواد اولیه برای تولید فرآورده های بهداشتی باید بدون هیچگونه مواد شیمیایی ( سموم، انواع کودها، مواد نگهدارنده و .... ) باشد.
•    برای این منظور زمین و گلخانه های مجهز در طول چند سال کنترل می شوند تا از هر ماده شیمیایی پاک شوند.
•    محصولاتی که در طول این مدت از زمین برداشت می شوند را محصول در حال گذار ارگانیک می نامند.
•    مزارع ارگانیک مختص تولید مواد اولیه برای محصولات مراقبت از پوست ارگانیک است.