درمان تخصصی جوش

در صورت نیاز به مشاوره تماس بگیرید 09129557140

دلایل ایجاد جوش(آکنه) صورت:

برای اکثر مرد جوش صورت(آکنه) تنها نشانه‌ای از مشکلات پوستی است که در نتیجه‌ی اختلال بخش‌های تولید‌کننده‌ی چربی پوست به وجود آمده‌ است. به طور کلی این بخش‌ها به دلایلی بیش فعال می‌شوند و شروع به تولید مقدار زیادی چربی می‌کنند که در نتیجه‌ی آن این بخش‌ها در چربی غوطه ور می‌شوند.

ارگانیسم‌های زنده‌ی میکروسکوپی که به طور معمول روی پوست وجود دارند در این حجم زیاد چربی به دام می‌افتند و باعث ایجاد آلودگی و تولید ترشحات بعدی می‌شوند. این اتفاقی است که نقطه‌ی برآمده روی پوست که آن را جوش می‌نامیم، ایجاد می‌کند.

عوامل بسیار متعددی در ایجاد آکنه پوستی می تواند تاثیرگذار باشد. از جمله این عوامل می توان به :

۱- اختلالات هورمونی

۲-رژیم غذایی نامناسب

۳-اختلالات کبد

۴- کبد چرب

۵-یبوست

۶- از بین رفتن باکتری های پروبیوتیک در جداره روده ها و دستگاه گوارش

۷-مصرف بیش از حد فست فودها

۸- اختلال در سیستم تولید مثل مانند تخمدان های کیست ساز،تبلی تخمدان و ۰۰۰۰

۹- پرولاکتین بالا

و .... اشاره کرد.

عوامل بالا از شایع ترین دلایل ایجاد آکنه روی سطح پوست به شمار می روند. بروز آکنه روی سطح پوست به معنای عدم تعادل در بدن ماست. بدن شما هرگونه اختلال داخلی را به صورت یک مشکل خارجی نشان می دهد. به عنوان مثال اگرشما مشکل تخمدان کیست ساز(pco) داشته باشید یکی از معضلات پوستی شما آکنه خواهد بود بنابراین اگر به صورت خارجی با استفاده از ماسک ها و یا کرم و محصولات ضدجوش سعی کنید آکنه خود را درمان کنید پاسخ دهی محصولات برای شما مقطعی خواهد بود بنابراین قبل از شروع درمان خود حتما از پزشک و یا اسکین تراپیست خود بخواهید که از نظر داخلی معاینه شوید و یا اگر از مشکلات خود اطلاع دارید با آن ها در میان بگذارید.

ما در مرکز تخصصی پوست و زیبایی مروارید پس از معاینه و بررسی پیشینه بیماری شما بهترین پکیج های درمانی جوش و مکمل های درمانی را متناسب با نیازتان به شما ارائه می دهیم.

برای مشاوره با ما در تماس باشید:

۰۹۱۲۹۵۵۷۱۴۰

@morvarid.beauty.center

فيشيال تخصصي پوست مختلط

 

های فرکانسی درمان التهاب و جوش صورت